Nawigacja

 • Brawo Weronika!

  11 października 2014r. w otwartym Turnieju Karate Kyokushin Powiatu Grodziskiego  Weronika  Krause – uczennica klasy Ib wystartowała w konkurencji Kata Dziewcząt do lat 9. Była najmłodszą zawodniczką tych zawodów i w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce.

  Dwa miesiące później – 6 grudnia 2014r. w Płocku podczas Ogólnopolskiego  Turnieju  Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży Weronika wystartowała w tej samej konkurencji, a mianowicie konkurencji Kata Dziewcząt do lat 9 i ponownie stanęła na najwyższym podium. To był pierwszy start Weroniki na tak dużej rangi turnieju, w którym startowało 230 zawodników.  

 • Mikołajki

  Tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem było w naszej szkole jak zawsze pełne radości i słodkości. Wszyscy spodziewaliśmy się wizyty Mikołaja prześcigając się w domysłach, kto tym razem wcieli sie w jego rolę. Święty Mikołaj zaskoczył chyba wszystkich. Znał świetnie każdego ucznia, wiedział jakie psoty i dobre uczynki każdy z nas ma na swoim sumieniu. Najwieksze urwisy musiały tradycyjnie przeskoczyć przez rózgę, choc nie zabrakło ochotnikow wśród tych najgrzeczniejszych uczniów. Sporo było przy tym śmiechu. Rolę pomocnika św. Mikołaja świetnie wypełnił nasz Pan Dyrektor.

  Do zobaczenia za rok Mikołaju!

 • SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

  5 grudnia 2014r. Stowarzyszenie ECHO wraz ze współorganizatorami – 4 Zielonogórskim Pułkiem Przeciwlotniczym w Czerwieńsku i Wojskowym Stowarzyszeniem „GROT” zorganizowało w hali sportowej jednostki wojskowej „Spotkanie ze Świętym Mikołajem”, w którym uczestniczyli uczniowie klasy IIIa. Imprezę otworzyli przedstawiciele Stowarzyszenia ECHO oraz goście honorowi – prezydent miasta Leszna – pan Łukasz Borowiak, oraz pełniący jeszcze funkcję wiceprezydenta pan Grzegorz Rusiecki.

  W oczekiwaniu na przyjście św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych konkursach sportowych, zabawach, pokazie tresury psów, skakaniu na dmuchanym zamku i trampolinie. Kiedy rozległy się dźwięki dzwonków pojawił się św. Mikołaj. Poprosił uczniów o wyciągnięcie ogromnych sań załadowanych paczkami. Następnie każde z dzieci otrzymało torbę wypełnioną słodyczami i maskotkę.

  Dziękujemy organizatorom i sponsorom za możliwość udziału w tak pięknym i radosnym spotkaniu. 

  MZ

 • WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY etap szkolny

  21 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2014/2015.

  Uczniowie musieli zmierzyć się z 22 problemami, w tym 17 zamkniętych i 5 otwartych. Aby zakwalifikować się do kolejnego etapu musieli uzyskać co najmniej  75% punktów, czyli 30 punktów na 40 możliwych.

  Poniżej przedstawiamy zestawienie uzyskanych wyników:

  Kod ucznia

  Zadania zamknięte

  Zadania otwarte

  Razem

  Etap rejonowy

  KM1

  11

  18

  29

  -

  KM2

  9

  12

  21

  -

  KM3

  9

  16

  25

  -

  KM4

  14

  21

  35

  ZAKWALIFIKOWANY

  KM5

  8

  11

  19

  -

   

  Do etapu rejonowego, który odbędzie się 8  stycznia 2015r. zakwalifikował się NORBERT FLIS z klasy 6a.

  Na wyróżnienie zasługuje również praca MAKSYMILIANA STELMASZYKA (6a), któremu do zakwalifikowania zabrakło zaledwie 1 punktu.

  Gratulujemy i życzymy powodzenia!

   

   

  Małgorzata Adamczak,

  Szkolny koordynator konkursów matematycznych

  .

 • Spotkanie autorskie z poetką Krystyną Grys

  „Wiersze ,to przecież dzieci poetów

  I one lubią – jak wszystkie dzieci

  bawić się w chowanego.

  Często kryją się w listowiu,

  w deszczu kroplach,

  w polnych makach,

  w soplach…”

         Jadwiga Jałowiec

   

  Wiersze Pani Krystyny Grys nie bawiły się z nami w chowanego, tylko pięknie zaprezentowały się podczas spotkania.

  Krystyna Grys urodziła się i mieszka w Lesznie. Twórczość Krystyny Grys, zapoczątkowana debiutem w „Wiadomościach Kościańskich” w 1993 roku, jest wyjątkowo bogata, obejmuje bowiem kilka form literackich: utwory poetyckie prezentowane w dziewięciu tomikach ,fraszki ,limeryki opublikowane w tomiku Jazda na sto dwa – 2003;wiersze dla dzieci (pomieszczone w pięciu tomikach: W zwierzęcym raju – 2005, Zwierzaki z mojej paki – 2007, Parada zwierząt – 2008, Pati, Laki i pluszaki – 2009, W świecie zwierząt – 2010 r.). Niezależnie od wymienionych pozycji książkowych poetka drukowała w wielu almanachach swoje utwory (niektóre z nich zostały przetłumaczone na język niemiecki). Ma wielu oddanych, bliskich czytelników wśród dzieci i dorosłych.

  Dnia 20 XI 2014r. uczniowie klas I – III  uczestniczyli w spotkaniu autorskim z poetką Panią Krystyną Grys.

  Celem spotkania było zapoznanie z osobą poetki, przybliżenie uczniom jej twórczości oraz budzenie zainteresowań poezją. Pani K. Grys opowiadała uczniom o początkach swojej pracy pisarskiej, tematach tworzonych wierszy dla dzieci. Stwierdziła, że pomysły na bohaterów tekstów bierze z otoczenia, obserwując  ludzi, zwierzęta, przyrodę . Następnie autorka zaprezentowała nam swoje wybrane wiersze ; „Świnka” ,Stonoga”, „Zebry na ulicy”, ”Kotki” ,”Misie”. Dzieci słuchały poetki z dużym zainteresowaniem. Na zakończenie  Pani K. Grys przekazała bibliotece szkolnej dwie książki – „W świecie zwierząt” ,”Zwierzęcy świat poezji wart”.

  Spotkanie przebiegało w miłej ,serdecznej atmosferze i sprawiło dzieciom wiele radości. Uczniowie  podziękowali Pani K. Grys burzą oklasków i kwiatami za przeżycia , wzruszenia i emocje towarzyszące spotkaniu.

        

              M.Z.

 • Konkurs recytatorski klas I-III "Wiersze Juliana Tuwima"

  20 XI 2014 r. odbył się w naszej szkole „Konkurs recytatorski dla uczniów klas  I- III” pod hasłem „Wiersze J. Tuwima ”. Wszyscy znamy tego wybitnego pisarza, autora wierszy dla dorosłych i dzieci, tekstów do kabaretów, redaktora i tłumacza poezji obcojęzycznej. „Bambo „ ,”Kotek” , „Abecadło” , „Dyzio Marzyciel”….długo można by wymieniać tytuły wierszy J. Tuwima – znają je dorośli i dzieci. Te rymowane opowiastki o różnych postaciach, zwierzętach, przedmiotach dowcipnym językiem opisane przedstawili nam uczestnicy konkursu. Gościem specjalnym konkursu była znana leszczyńska poetka Krystyna Grys. Do eliminacji przystąpiło 17 uczniów z klasy 2a i 3a.

  Występy oceniała komisja w składzie : 

  Przewodnicząca – pani  K. Grys

  Nauczycielka – pani J. Machowiak

  Praktykantka – pani S.Tórz

  Jury konkursu oceniało : dobór wiersza, interpretację utworu, kulturę i wyrazistość słowa oraz oryginalność interpretacji. Recytujących  dopingowała wspaniała publicznośc złożona z uczniów  klas I- III. Komisja miała bardzo trudne zadanie w wyborze zwycięzców.Ostatecznie  wyłoniono laureatów :

  Klasa IIA

  I miejsce- Anna  Pietrowicz  – wiersz „Bambo”.

  II miejsce – Oliwia Witkowska – wiersz „ Kotek”.

  III miejsce- Wiktoria Pludra – wiersz „Okulary”.

   

  Klasa IIIA

  I miejsce – Julia Adamczak – wiersz – „Abecadło”.

  II miejsce – Karol Poprawa – wiersz – „Kotek”.

  III miejsce – Nikodem Flis – wiersz –„Bambo”.

  Pani Krystyna Grys pogratulowała zwycięzcom i wręczyła im dyplomy, podziękowała również  dzieciom za piękne recytacje oraz zachęcała  uczniów do czytania i realizowania swoich marzeń. Poetka zaprosiła wszystkich na spotkanie autorskie, które odbyło się po zakończeniu konkursu. Została nagrodzona gromkimi brawami.

  Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej. Zapraszamy do galerii zdjęć.

           M.Z.

 • Pomagamy zwierzętom

  W październiku uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły zbierali karmę, koce i  zabawki dla zwierząt znajdujących się w schronisku i przebywających domach tymczasowych Fundacji ZWIERZĘCE SOS. Dzięki ogromnej hojności i zaangażowaniu zebraliśmy sporo darów. W poniedziałek, 10 listopada odwiedziła nas pani Ania z Fundacji by odebrać od nas karmę i koce. Przyprowadziła ze sobą Olafka, pieska, z którym los, a właściwie ludzie obeszli się bardzo okrutnie. Pani Ania powiedział kilka słów o działaniu Fundacji i schroniska, oraz o smutnej historii małego Olafa. Dzieci mogły pogłaskać szczeniaka, który jeszcze z opatrunkiem na łapce i w kołnierzu ochronnym bardzo dziarsko obszczekał zebranych w auli uczniów.  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o działalności Fundacji ZWIERZĘCE SOS oraz o losie Olafa odsyłamy do strony   https://www.facebook.com/komitetsos?fref=ts.

  PAMIĘTAJCIE – ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA, KTÓRĄ WYRZUCAMY GDY SIĘ NIĄ ZNUDZIMY!!!

 • 11 listopada - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  10 listopada br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z klasy 5a i 6a naszej szkoły pod kierunkiem nauczycielek: p. Elżbiety Bubak i p. Iwony Szaniawskiej włożyli wiele trudu w przygotowanie tej akademii. Dla wszystkich uczniów była ona przypomnieniem historii naszej Ojczyzny oraz wydarzeń związanych z tą tak ważną rocznicą.

   

  Krótkie przypomnienie z historii: 

  W wyniku I wojny światowej (1914-1918) Polska odzyskała niepodległość. Stało się to możliwe wobec klęski państw centralnych (Niemiec i Austrii) oraz wycofania się z wojny Rosji Radzieckiej, która zawarła separatystyczny układ z Niemcami (marzec 1918), pozbawiając się możliwości udziału w paryskiej konferencji pokojowej. Wydana przez II Wszechrosyjski Zjazd Rad Delegatów Robotniczych i Żołnierskich (1917) Deklaracja praw narodów Rosji i Dekret Komisarzy Ludowych (1918) nie miały wpływu na odbudowę polskiej państwowości. Za datę odzyskania niepodległości uważa się 11 listopada 1918, dzień przekazania J. Piłsudskiemu przez Radę Regencyjną naczelnego dowództwa nad wojskiem polskim i powierzenia mu misji utworzenia rządu po rozwiązaniu się Tymczasowego Rządu Republiki Polskiej w Lublinie.

  (źródło: Wiem - Portal Wiedzy)

 • Owoc czy warzywo?

  W dniu 23 października na apelu klas I-III 7 uczniów z klasy 2a i 9 z klasy 3a zaprezentowało się dzieciom z klas pierwszych w przebraniu. W klasie 2a dzieci miały na sobie strój marchewki, dyni, pomidora, maliny i winogrona. W klasie 3a były jabłka, truskawki, dynie, groszek, pomidory. Zadaniem pierwszaków było rozpoznanie za co przebrały sie dzieci i podzielenie na grupy owoców i warzyw. Wszyscy uczniowie wykazali się znajomością warzyw i owoców, dużą wiedzą na temat zdrowego żywienia. Rozgrywki między uczniami z klas 1a i 1b zakończyły się remisem. Piękne dyplomy za przebrnie otrzymali uczniowie z klasy 2a i 3a. Dzieci nagrodziły burzą oklasków wszystkich przebranych uczniów, ale największe brawa otrzymało winogrono i wielka Gruszka. Gruszką okazała się Pani Lidka John, a za winogrono przebrała się uczennica klasy 2a Magda Dunal. Dziękujemy dzieciom, ich Rodzinom i Babciom za przygotowanie wspaniałych przebrań. To było wesołe i pouczające spotkanie. Zapraszamy do albumu fotograficznego

  MZ

   

 • Smaczna niespodzianka

  W dniu 22 października uczniowie klasy 2a i 3a przygotowali na pierwszej lekcji przepyszne, kolorowe, pełne witamin kanapki. Okazali się w  tym mistrzami. Następnie dzieci z klasy 2a, wraz z Panią Gruszką udały sie do uczniów z klasy 1b. Kanapki z tacy znikały w błyskawicznym tempie. Natomiast uczniowie z klasy 3a poczęstowali swoimi kanapkami dzieci z klasy 1a. Wszystkim kanapki bardzo smakowały. Pierwszaki teraz już wiedzą, jak wygląda zdrowe i smaczne śniadanie. Podziękowali koleżankom i kolegom z klas 2a i 3a. To był miła i smaczna niespodzianka. Zapraszamy do obejrzenia kolorowych zdjęć. 

   

  MZ

 • Akcja "Zbieramy kasztany"

  W październiku zakończyliśmy akcję zbierania kasztanów. 17 października pracownicy Nadleśnictwa Karczma Borowa przyjechali do naszej szkoły i zabrali 8 pełnych worków kasztanów, które przez kilka tygodni przynosili do szkoły uczniowie klas I-III. Najwięcej zebrała klasa IIa, której serdecznie GRATULUJEMY!  Mamy nadzieję, że dzikom w zimie będą smakowały nasze kasztany. Wszystkim uczniom z klas I-III dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję.

  MZ

 • Comenius - V mobilność

  20.10.2014

  Dziś o północy grupa ośmiorga uczniów wraz z nauczycielami wyruszyła w pasjonującą wyprawę do Słowenii. Choć podróż była bardzo długa wszystkim dopisywały świetne humory, a dzieci nie mogły sie doczekać spotkania ze swoimi kolegami i koleżankami, których znali tylko z fotografii i korespondencji e-mailowej. Gdy późnym popołudniem dotarliśmy do Skocjan czekały na nas rodziny wraz z koordynatorem ze Słowenii, by nas powitać. 

 • Filmowe popołudnie

  W czwartek, 17 października, uczniowie klasy 4a wraz z wychowawczynią Małgorzatą Adamczak, udali się do kina Cinema 3D przy Galerii Leszno, by wspólnie obejrzeć film "PUDŁAKI". Była to miła odmiana animacji pokazujących naiwny obraz rzeczywistości, w której zło oddzielone jest od dobra wyraźną granicą. Warto przyzwyczaić dzieci do tego, że świat jest nieco bardziej skomplikowany, ale pod opieką kochaych rodziców i bliskich nie ma się czego bać! Podczas długiego spaceru, mimo deszczu, wszystkim dopisywały świetne humory. Sam seans, dostarczył nam wiele śmiechu, ale i chwil wzruszenia. 

  m.a.

 • Z wizytą u Piasta...

  We wtorek, 14 października 2014 r. uczniowie szkoły podstawowej odbyli podróż w przeszłość związaną z początkami państwa polskiego. Wraz z aktorami ze szkolnego koła teatralnego wybrali się z wizytą do zagrody legendarnego Piasta Kołodzieja, by poznać pradawny zwyczaj postrzyżyn.

        Sztuka została przygotowana w ramach projektu Comenius 2013/2015 „Rytm serca rytmem życia”. Scenariusz powstał w oparciu o wątki historyczne, legendę Cecylii Niewiadomskiej pt. „Piast” oraz utwór Juliana Ursyna Niemcewicza, a jego akcja rozgrywa się w czasach rządów okrutnego Popiela w pobliżu Kruszwicy. Głównym bohaterem jest Piast zwany Kołodziejem, który był mądrym i prawym kmieciem. Piast i jego żona Rzepicha mieli syna Ziemowita, który właśnie skończył siedem lat. W tym dniu obchodzono ważną uroczystość - zwaną postrzyżynami.

        Postrzyżyny to obrzęd starosłowiański polegający na rytualnym obcięciu włosów, związany z przejściem młodego chłopca z wieku dziecięcego w wiek męski i nadaniu mu imienia. Postrzyżyn dokonywano po ukończeniu przez chłopca siódmego roku życia. Do tego wieku chłopiec pozostawał pod opieką matki i był traktowany jak dziecko. Po postrzyżynach przechodził pod opiekę ojca i zaczynał poznawać prace oraz ceremonie typowe dla mężczyzn. Od postrzyżyn ojciec oficjalnie uznawał chłopca za syna. Ceremonia wiązała się z poczęstunkiem i ucztą, na którą zapraszano krewnych i znajomych. Taką ucztę wyprawili na postrzyżyny swojego syna Piast i Rzepicha. Na tej uroczystości pojawili się również dwaj nieznajomi wędrowcy, prosząc Piasta o gościnę. Gościnność była w dawnej Polsce najświętszym prawem i obowiązkiem. Przybysze przekazali podczas postrzyżyn młodemu Ziemowitowi pełne dobroci życzenia, przepowiadając mu wspaniałą przyszłość. Po śmierci okrutnego Popiela uradowani kmiecie wybrali Piasta na swego księcia. Wierzyli, że jego rządy będą sprawiedliwe i spokojne. Tak też się stało. Książę Piast sprawował swoje rządy długo i sprawiedliwie, a po nim objął władzę jego syn Ziemowit. Od Piasta właśnie wywodzi się polski, królewski ród - zwany rodem Piastów.

        W przedstawieniu wystąpiło 13 uczniów z klasy 6a, 6b i 4a. Aktorzy przybliżyli publiczności elementy kultury słowiańskiej. W rolę tytułowego Piasta, jego żony oraz syna Ziemowita wcielili się: Norbert Flis, Natalia Bartkowiak i Magdalena Magryta. Grupę krewnych i sąsiadów stanowili: Ewelina Maciejewska, Edyta Przybyła, Dominika Chrapek, Anastazja Józefczak, Bartosz Motyl i Damian Kujawa. Dwóch dziwnych wędrowców zagrali Maksymilian Stelmaszyk i Jan Rosłoń. Narratorami byli: Damian Kujawa, Aleksandra John i Maja Glapiak. Dodatkowo Maja i Ola wystąpiły w roli średniowiecznych grajków. Niewątpliwą zaletą przedstawienia były kostiumy, oryginalna oprawa muzyczna oraz ciekawa scenografia i rekwizyty oddające koloryt średniowiecznej rzeczywistości. Dużą atrakcję stanowił starodawny taniec przy dźwiękach fletu i lutni. Kolorowe stroje i profesjonalna gra aktorów wzbudziły podziw publiczności. Wszyscy z dużym zainteresowaniem oglądali występ. Na zakończenie młodzi artyści zebrali gromkie brawa, które nagrodziły ich ciężką pracę i zaangażowanie związane z przygotowaniem sztuki teatralnej.

  m.k.

  Zapraszamy do galerii

 • Spotkanie pierwszaków z policjantami

  We wrześniu odbyło się w naszej szkole  ciekawe spotkanie  z policjantami. Nasi  uczniowie kl. I a i I b  mieli  okazję porozmawiać  na   wiele  ciekawych   tematów   dotyczących  ich  bezpieczeństwa. Spotkanie  wywołało wiele  pozytywnych  wrażeń.  Policjanci opowiedzieli o swojej pracy w policji oraz zaprezentowali  i omówili  przyniesione rekwizyty. Panowie opowiedzieli również dzieciom jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo podczas spaceru oraz omówili zasady bezpiecznego chodzenia przez ulicę. Spotkanie zakończono wręczeniem każdej klasie kamizelek odblaskowych.

 • Pierwszaki sprzątały świat

  Już po raz kolejny nasza szkoła 19 września brała udział w akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. Uczniowie klasy I a i I b wraz z opiekunami p. Wiesławą Walczewską, p. Justyną Machowiak i p. Patrycją Poprawą zbierali śmieci w ustalonych miejscach. Akcja ta została poprzedzona zorganizowanymi pogadankami na temat ochrony środowiska. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Dzieci z radością przystąpiły do wykonania zadania.  W tym roku ucieszyło nas wszystkich to, że śmieci było znacznie mniej niż w poprzednich latach. Efekty pracy były zadowalające, a w nagrodę dzieci na zakończenie akcji bawiły się na placu zabaw.

 • Pierwszaki są wśród nas!

  02.10.2014

  2 października odbył się pierwszy apel uczniów klas I-III. Na spotkaniu dzieci zapoznano z kalendarzem konkursów, imprez i akcji. Omówiono akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” Poszczególne klasy otrzymały oznakowane worki do zbioru kasztanów. Zwrócono także uwagę na prawidłowe zachowanie dzieci podczas przerw i korzystania z toalet.  Kulminacyjnym momentem apelu było przyjęcie uczniów klasy Ia i Ib  do młodszej grupy wiekowej i wręczenie im balonów  przez dzieci z klas II i III.  To było radosne przeżycie dla maluchów. Informacje na temat kalendarza imprez i konkursów umieszczane SA na tablicy klas I-III.  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach. Życzymy sukcesów!

  MZ

 • Podróż do świata baśni...

  02.10.2014

  2 października uczniowie klas I-III obejrzeli w Sali widowiskowej MOK baśń muzyczną pa podstawie bajki Ch. Perrault „Śpiąca królewna”.  Do podróży  do tajemniczego świata baśni zaprosili nas aktorzy Teatru Muzycznego z Wrocławia. Przedstawienie zachwyciło nas barwnymi kostiumami, scenografią i akcją pełną tańca, śpiewu i pięknej muzyki. Najbardziej oklaskiwane postacie to pies Scooby Doo, tańczące Myszki i oczywiście piękna królewna i młodzieniec z królewskiego rodu, który przywrócił królewnę do życia. Oklasków, śmiechu i okrzyków było mnóstwo. Reakcje dzieci mówiły same za siebie.  To była wspaniała podróż. Szkoda że trwała tak krótko. 

  MZ

 • Super Chłopcy z 5a

  30.09.2014

  30 września dziewczęta z klasy 5a postanowiły zrobić chłopcom niespodziankę i  wspólnie uczcić Dzień Chłopaka.  W wielkiej tajemnicy przygotowały liczne konkursy i zabawy.  Każdy z chłopców mógł wykazać się w jednej z wymyślonych konkurencji i zdobyć honorowy dyplom.  W ten sposób wyłoniono m.in. SUPER MALARZA (mistrza w rysowaniu psów), SUPER SIŁACZA (w wyciskaniu pompek), MISTRZA ZWINNYCH PALUSZKÓW (w robieniu gumkowej bransoletki na czas), THE VOICE OF 5A itp.  Na koniec dziewczęta wybrały spośród chłopców SUPER CHŁOPAKA. Po burzliwej naradzie tytuł ten wraz z medalem zdobył Adam Krawczyk. 

 • DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie 4a

  30 WRZEŚNIA  

  – DATA  NAM NIE OBCA –

  DZISIAJ  WŁAŚNIE

  JEST DZIEŃ CHŁOPCA!

  Pod takim  hasłem upłynęła ostatnia godzina wychowawcza w klasie 4a. Dziewczyny z tej właśnie okazji przygotowałały dla swoich kolegów wiele atrakcji. Wybory SUPER CHŁOPAKA rozgrywały się w kilku kategoriach, w których chłopacy musieli sie wykazać zarówno wiedzą, zdolnościami  plastycznymi, wokalnymi i tanecznymi a także sprawnościa fizyczną, siłą i pomysłowością. Zwycięzcom rozdano dyplomy z nadanymi tytułami: "strong man", "the voice of 4a", "mam talent", "omnibus", "u can dance", "kamienna twarz", "waleczne serce" czy "mały artysta". Wszystkim towarzyszyła wspaniała zabawa. Na koniec chłopcy otrzymali słodkościu oraz upominki  wykonane przez dziewczyny - branzoletki.

  Zapraszamy do galerii.

  m.a.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 3 im.M.Skłodowskiej-Curie w Lesznie
  Plac Metziga 14 , 64-100 Leszno
 • 0655204002

Galeria zdjęć