• KONKURS NA LOGO

• Szkoły partnerskie:

• Centro Público Integrado La Jota – Zaragoza, Hiszpania (główny koordynator projektu)

• Collège Canterane – Castelnau de Médoc, Francja

• Scoala Gimnaziala "Inv. Radu Ion " – Comuna Albesti-Paleologu, Rumunia

• Liceo Statale Alfano I – Salerno, Włochy

• Agrupamento de Escolas D. Dinis, - Leiria, Portugalia

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie – Leszno, Polska

• Europejski Dzień Języków oraz Dni ERASMUS+

• Europejski Dzień Języków oraz Dni ERASMUS+ zdominowały czwartkowe lekcje w naszej szkole. Mieliśmy okazję obejrzeć występy wokalne i taneczne, wziąć udział w warsztatach, zagrać w gry w języku angielskim, zatańczyć tureckie i gruzińskie tańce a przede wszystkim poznać zalety projektów ERASMUS+. Nasze zaproszenie przyjęli wolontariusze Fundacji Centrum Aktywności Twórczej, którzy opowiedzieli o swoich przygodach z wolontariatem. Najmłodsi uczniowie na lekcjach angielskiego obejrzeli przygody świnki Peppy w różnych językach, starsi rozwiązywali quizy Kahoot. Znajomość języków otwiera wiele drzwi!