Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.
. Rekrutacja do klas 1 Rekrutacja do klas 7 - DWUJĘZYCZNYCH

.

DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

IM. MARII SKŁODOWSKIEJ –  CURIE W LESZNIE

Zaprasza

dzieci z rocznika 2011 do klasy pierwszej w roku szkolnym 2018/2019

W ramowym planie nauczania szkoła oferuje dodatkowo bezpłatnie:

• Bliskie spotkania ze sztuką: koło muzyczne Viol-inki, formacja taneczna Volta, zespół fletowy Fermata
  • Zajęcia sportowe ABC gier zespołowych
  • Spotkania z matematyką
  • Z komputerem za pan brat
  • Zajęcia logopedyczne
  • Koło fotograficzne
  • szóstoklasistów  do klasy 7 dwujęzycznej

W ramowym planie  nauczania szkoła oferuje:

• rozszerzoną naukę języka angielskiego /5 godzin tygodniowo/
  • matematyka, fizyka, chemia wykładana w języku polskim i angielskim
  • współpraca z  II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie
  • możliwość wyboru drugiego języka obcego
  • podział na grupy

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie, to szkoła z wieloletnią tradycją, której mottem przewodnim są słowa Patronki „Jestem z tych, którzy wierzą, iż nauka jest czymś bardzo pięknym”.

Kameralność i urok naszej szkoły w połączeniu z młodą, przyjazną i ambitną kadrą nauczycielską, sprawia, że lekcje z wykorzystaniem nowoczesnych TI oraz aktywnych metod są atrakcyjne dla każdego ucznia.

Moje hobby - moja pasja. W "Trójce" możesz rozwijać swoje zainteresowania korzystając z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych, a bogato wyposażona szkolna biblioteka pochłonie niejednego mola książkowego.

Każdy uczeń traktowany jest indywidualne, w razie potrzeby objęty pomocą pedagoga lub psychologa szkolnego.

Głodny? W przytulnej stołówce szkolnej zjedz smaczny obiad przygotowany przez firmę cateringową.

Po zakończonych lekcjach skorzystaj ze świetlicy szkolnej, gdzie możesz odpocząć, oddać się zabawie czy odrobić zadania domowe, a wszystko pod opieką nauczyciela.

W odpowiedzi na potrzeby środowiska lokalnego, nasza szkoła włącza się w działania, które wspierają rozwój dziecka, organizując spotkania, imprezy, realizując projekty edukacyjne, współpracując z fundacjami oraz instytucjami kulturalnymi i naukowymi.

Czekamy na Ciebie!

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Lesznie
    Plac Komeńskiego 1, 64-100 Leszno
  • 65 520 40 02 (Pl. Metziga)