WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA A MAP OF EUROPE THROUGH POSTCARDS WE CAN CREATE OUR OWN CITY INTERCULTURAL DIALOGUE AND COOPERATION BETWEEN YOUNG EUROPEANS COMENIUS - WIZYTA PRZYGOTOWAWCZA

E-TWINNING

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Nasza szkoła uczestniczy w program eTwinning - Europejska współpraca szkół

eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami w których uczestniczymy

Koordynator

Magdalena Kopaczyk