• Sukcesy sportowe Tysona z 1b

• Tyson Kwiatkowski to uczeń klasy 1b. Trenuje brazylijskie sztuki walki. Trenuje pod okiem najlepszych trenerów w Kościanie i Poznaniu. Choć ma dopiero 7 lat na koncie ma już sporo sukcesów i wiele wygranych. Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów

• Dzień Aptekarza

• 26 września obchodziliśmy Dzień Aptekarza.

Uczniowie klasy 1 b wybrali się z wizytą by poznać tajniki pracy farmaceutów. Dziękujemy Farmaceutom z Apteki Rodzinnej na Nowym Rynku za miłe przyjęcie .

• Biologia w plenerze

• Ponieważ towarzyszy nam wciąż piękna pogoda wykorzystaliśmy ten wspaniały czas. Uczniowie klasy 5a w tym roku zaczynają przygodę z przedmiotem biologia. Czym będą się zajmować na biologii próbowali wydedukować podczas zajęć terenowych ,, Poszukiwacze skarbów" w pobliskim parku.

• SPRZATANIE ŚWIATA Z MATEMATYKĄ

• Co roku każdy z nas produkuje 332 kg śmieci*. Spora część z nich ląduje w lasach, jeziorach lub po prostu na ulicach…

Kolejna edycja akcji Sprzątanie świata (18–20 września) to dobra okazja, by uświadomić dzieciom palący problem stale rosnących gór śmieci.

W piątek klasy 4 i 5 zmagały się z zestawami zadań, które pomogły uzmysłowić uczniom potrzebę zredukowania ilości odpadów oraz konieczność ich segregacji i odzysku.

• Dzień Kropki

• Dzień Kropki to nie tylko kolorowe kropeczki i prace plastyczne. To świetna okazja do rozmowy o naszych małych i dużych talentach oraz zdolnościach. Okazuje się, że mamy ich całkiem sporo!

• Witajcie Pierwszoklasiści!

• Wychowawczynie klasy 1a i 1b zadbały, by uwiecznić pierwszy dzień w szkole. Z pewnością będzie miłą pamiątką w rodzinnym albumie Witajcie w SP3!