• Dzień Kobiet w klasach II

• Uczniowie klas drugich święto kobiet postanowili uczcić wspólną zabawą na torach leszczyńskiej kręgielni. Dla niektórych uczniów było to pierwsze spotkanie z tym sportem. Po zdjęciach widać, że świętnie spędzili razem czas.

• SP 3 dla Ukrainy

• Gdy trzeba poszukiwać większego środka transportu by wszystko spakować, wtedy wiesz jak bardzo możesz liczyć na ludzi Dziękujemy za dary przyniesione do naszej szkoły! Dziś, po zebraniu wszystkiego w jednym miejscu okazało się, że trzeba zorganizować bus! Tak wiele produktów zebraliśmy dla Ukrainy. Fundacja Centrum Aktywności Twórczej przejęła wszystkie paczki, by przekazać je w ręce potrzebujących. Dziękujemy!

• Lapbook w klasie 3a

• W kl 3a kolejne zajęcia poświęcone były innowacji pedagogicznej. LAPBOOK to forma kreatywnego zaprezentowania informacji na dany temat. Uczniowie kolorują, wycinają, składają kartki z wiadomościami z lekcji, zapisują informacje. Układają, projektują i samodzielnie tworzą swoją własną "książkę". Bieżąca tematyka to MOJA OJCZYZNA