• XV Miejski Konkurs Matematyczny - wręczenie nagród

• 7 czerwca w leszczyńskim Ratuszu odbyły się uroczystości wręczenia nagród i dyplomów laureatom XV Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć reprezentanta naszej szkoły. Zaszczytne 3 miejsce zajęła Julka Kochanowska z klasy 8b. Jeszcze raz GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW Z KRÓLOWĄ NAUK.

• Ogólnopolski Program Uczymy Dzieci Programować

• Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający aktywny udział uczniów klas I-III w Ogólnopolskim Programie Uczymy Dzieci Programować. Realizując zadania z projektu uczniowie nabyli nowe umiejętności z kodowania i programowania

• Wycieczka klasy 3!

• Wycieczka uczniów kl 3a do Zielonej Góry - CENTRUM NAUKI KEPLERA, które obejmuje Centrum Przyrodnicze i Planetarium Venus. W Centrum Przyrodniczym zwiedzaliśmy wystawę na którą składały się interaktywne stanowiska odnoszące się do różnych dziedzin nauki : fizyki, goegrafii , biologii, nauki o człowieku i Ziemi. Można było wszystkiego dotknąć i własnoręcznie przeprowadzać eksperymenty. W Planetarium jest ruchoma kopuła, która może zmieniać kąt nachylenia względem widowni, ma ona 10 m średnicy. Oglądaliśmy Historię Wszechświata - wspaniałe doznania. W drodze powrotnej wizyta w McDonald. Ogrom wrażeń i super przeżyć!!!

• Dzień Dziecka w klasach I-III

• Święto wszystkich dzieci najmłodsi uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić w różny sposób. Były wspólne gry, zabawy, tańce, wyjście na lody, wycieczki, warsztaty sensoplastyczne, bańki, trampoliny oraz... prezenty!

• DZIEŃ DZIECKA

• Klasa Va świętowała Dzień Dziecka na wiele sposobów: była pyszna pizza, była zabawa na placu zabaw, był mecz piłki noznej na boisku. Pogoda dopisała, każdy bawił się wyśmienicie. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale z uśmiechem na ustach :)

Klasa 7a również miło spędziła ten dzień

• Gratulacje :)

• Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze działania związane z Bezpieczeństwem w Internecie w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2022. Gratulujemy również uczniom klasy 1a, którzy zajęli pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez nasze Panie Pedagog oraz Komendę Miejską Policji w Lesznie.